Ana Menü
İndirimli ÜrÜn
Duyuru Bülteni
HAKKIMIZDA
SİDOMA AV TÜFEKLERİ

SİDOMA SİLAH SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ VE SİDOMA AV TÜFEKLERİ

FİRMALARIMIZ , tüfek imalat ve satışı, av malzemeleri,ses tabancalarıhavalı silah ve tüfekleriav fişeklerihavai fişekler gösteri bataryaları, tüfek aksesuarları ve yedek parçaları, av giysilerikamp malzemeleri bunlarla birlikte kara ve deniz avıyla ilgili avda kullanılabilen tüm ürün ve yardımcı malzemenin satış hizmetini vermektedir. Askeri techizatlar ve malzemelerinin üretimi ve tedariği, g3 , kaleşnikof piyade tüfeklerinin yedek parçaları üretimi ve Askeri malzeme olarak da tam teşekküllü satış hizmeti vermektedir.

Sidoma av tüfeklerini; Bir serüven gibi her noktasını en yüksek kalitede ve özellikte sizler için tasarladık ve sizlere sunduk.

SİDOMA SİLAH SANAYİ AV VE ASKERİ MALZEMELERİ olarak; kalite, dürüstlük ve müşteri memnuniyeti varlığımızın temel taşlarıdır. Hizmetini vermekte olduğumuz silah sanayi av ve askeri malzeme sektöründe birinci vazife olarak müşteri memnuniyetini benimsedik.Zaman içinde sağlam adımlarla, yükselerek devam etmiş olmamız bunun garantisidir.

Bu anlamda bize inanmış olan tüm müşterilerimize bizi seçtikleri ve bizi bu günlere taşıdıkları için teşekkürü bir borç biliriz.

 

                                                                                                                    Saygılarımızla....

                                                                                                                 NEJLA COŞKUNER